List intencyjny

Szanowni Państwo,

chcąc zaproponować Państwu udział w konferencji innej niż wszystkie, serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie Forum Pediatrii Praktycznej – Cztery pory roku, który odbędzie się w dniach 6 - 7 maja 2016 roku w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.

Tematyka konferencji dopasowana została do 4 pór roku i dobrana w taki sposób, by każdy uczestnik otrzymał jak największą dawkę praktycznej wiedzy, którą będzie mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy z pacjentami. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące profilaktyki, symptomatologii, możliwości diagnostycznych i zasad leczenia chorób wieku dziecięcego.

Jestem przekonany, że czas spędzony w Katowicach spełni Państwa oczekiwania jeśli chodzi o poziom merytoryczny Kongresu, przyniesie też wiele niezapomnianych wrażeń, przyczyni się do pogłębienia więzów przyjaźni, dalszej integracji środowiska pediatrów, a także do nawiązania kontaktów przydatnych w dalszej pracy zawodowej.

Intencją organizatorów, a także moim osobistym marzeniem jest, aby Kongres Forum Pediatrii Praktycznej – 4 pory roku był niezapomnianym przeżyciem naukowym i towarzyskim, a hasło “Cztery pory roku” nie tylko uporządkowało zakres tematyczny konferencji, ale na stałe wpisało się w Państwa pamięć.

Serdecznie zapraszam

Kierownik naukowy konferencji

dr hab. Piotr Albrecht 

 

Patronat naukowy:
Klinika Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Warszawski Uniwersytet Medyczny

Konferencja pod patronatem czasopisma Forum Pediatrii Praktycznej.

Organizator konferencji:
Forum Media Polska Sp. z o.o.