ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Webinar 26.04.2022, godz.19:30
bezpłatny webinar

Zatrzymać AZSnajnowsze metody leczenia

26.04.2022
godz. 19:30
WEBINAR ON-LINE
60 min szkolenia
Bezpłatny
udział w webinarze

Weź udział w webinarium, szczególnie jeżeli:

Jesteś lekarzem pediatrą, dermatologiem, lekarzem POZ
Pracujesz z dziećmi chorującymi na atopowe zapalenie skóry
Chcesz poznać najnowsze możliwości terapeutyczne łagodzenia i leczenia objawów AZS u pacjentów pediatrycznych
Chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo leczyć AZS u dzieci, które stanowi obecnie chorobę cywilizacyjną
Chcesz dowiedzieć się jak właściwie przeprowadzić teleporadę wśród pacjentów cierpiących na AZS – jakie pytania zadać, aby postawić właściwą diagnozę
Chcesz zadać nurtujące Cię pytanie wybitnym ekspertom z dziedziny dermatologii

Nasi eksperci prowadzący webinar

Prof. dr hab. n. med.
JOANNA NARBUTT
 
Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Głównymi kierunkami jej zainteresowań klinicznych i naukowych są łuszczyca, atopowe zapalenie skóry oraz udział promieniowania ultrafioletowego w indukowaniu procesów... więcejimmunologicznych i rozwoju chorób skóry. Liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom można przeczytać w uznanych czasopismach medycznych krajowych i zagranicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology oraz American Academy of Dermatology. Należy do Zespołu Kwalifikującego ds. Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Otrzymała wiele prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Obecnie pełni funkcję Kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; Ordynatora Oddziału Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej WSSz. im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pełni również funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
Prof. dr hab. n. med.
ALEKSANDRA LESIAK
 
absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w 1999 roku. Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskała w 2001 roku, a tytuł specjalisty w roku 2007. Kolejnym krokiem w zawodowej karierze lekarza była obrona pracy doktorskiej pt.: „Wpływ fosforanu... więcej chlorochiny na wybrane parametry kliniczne i immunologiczne u chorych na układowy toczeń rumieniowaty w 2005 roku" W 2012. roku uzyskała tytułu doktora habilitowanego nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Genetyczne, środowiskowe i molekularne uwarunkowania rozwoju raków podstawnokomórkowych skóry”. W 2018 roku uzyskała tytuł profesora. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej i jest koordynatorem Dermatologii dla Dzieci UM w Łodzi.

Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak ma na swoim koncie liczne publikacje prac oryginalnych, opisów przypadków, prac poglądowych, oraz wiele doniesień naukowych (plakatów/prezentacji ustnych) na międzynarodowych i polskich kongresach i konferencjach.

Jest członkiem Zarządu Głównego European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, wiceprzewodniczącą sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz sekcji Onkologicznej PTD oraz sekretarzem sekcj Dermatologii Esteycznej PTD a także członkiem European Society for Dermatological Resarch (ESDR)oraz American Academy of Dermatology (AAD).

Wielokrotnie otrzymywała stypendia na prezentację wyników badań własnych podczas zjazdów naukowych przyznawane przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej (2009), oraz American Academy of Dermatology (2010), Stypendium habilitacyjne L’OREAL Polska dla Kobiet i Nauki (2011)i Supertalent w medycynie w 2012 roku oraz liczne nagrody J. M. Rektora Uniwersytetu medycznego w Łodzi.

Jako doświadczony lekarz i wykładowca ma świadomość konieczności ciągłego dokształcania się, poznawania najnowszych technik zarówno leczenia pacjentów jak i szkolenia studentów, rezydentów, lekarzy. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe przez kolejne publikacje, szkolenia i kursy.

Partnerzy webinaru:

Dlaczego lepiej spotkać się online?

  • Formuła dopasowana do Ciebie - możliwość oglądania webinaru w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu!
  • Otrzymasz praktyczną dawkę wiedzy potrzebnej w leczeniu pacjentów pediatrycznych chorujących na atopowe zapalenie skóry. Poznasz najnowsze metody leczenia.
  • Masz możliwość pozyskać najnowszą wiedzę bez wychodzenia z domu.
  • W trakcie spotkania masz szansę zadawania pytań naszym ekspertom z dziedziny dermatologii dziecięcej, uzyskując natychmiastową i merytoryczną odpowiedź. Ważne! Pytania można zadać na czacie w trakcie trwania webinaru lub wysyłając je na adres e-mail: magdalena.gryniewicz@forum-media.pl

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Nasza działalność przez lata rozwijała się podążając za trendami rynku oraz potrzebami klientów. Wydawane przez nas tytuły są cenione przez szerokie grono specjalistów. Wśród naszych czasopism znajdziesz między innymi:  Forum Pediatrii Praktycznej, Wiadomości Dermatologiczne czy Choroby Cywilizacyjne w Praktyce Lekarskiej. Kardiologia i Diabetologia.

Dołącz do grona uczestników!

Kontakt

POTRZEBUJESZ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI?

Informacje organizacyjne
Rejestracje indywidualne

Magdalena Gryniewicz
tel. 570 561 669
magdalena.gyrniewicz@forum-media.pl

Kontakt do Sponsorów
Rejestracje przez firmy

Monika Baranowska
tel. 667 789 929
monika.baranowska@forum-media.pl